Ürün İnceleme 07

Realme Buds T100

Realme Buds T100 özel bas güçlendirme desteği ve bazı ilginç özellikleri ile benden olumlu puan alan uygun fiyatlı bir kulaklık oldu. TWS türündeki bu uygun fiyatlı kulaklığın en beğendiğim yönü özel bas ekolayzır modu oldu. Basları güçlendiren bu modu istediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatabiliyorsunuz. Ayrıca kulaklık Bluetooth 5.3 teknolojisini kullanıyor. Bu sayede düşük enerji tüketimi olan kulaklığın kutusu ile beraber pil ömrü 28 saate çıkıyor.

Kulağa iyi oturan ergonomik bir tasarımla gelen Realme Buds T100’de kulak pedleri çıkarılabiliyor. Ayrıca kutusundan farklı kulak boyutları için daha büyük ve daha küçük pedler de çıkıyor. Bana beyaz renk gönderildiği için videoda çok anlaşılmıyor ama siyah ve diğer renk seçeneklerinde kutu iki renkli bir tasarıma sahip. Bunu da çok beğendim.
Kulaklık Realme Link isimli özel bir yazılıma kullanılıyor. Ayrıca Google’ın Fast Pair hızlı bağlantı özelliğini desteklediği için uyumlu telefonların yanında kapağını açtığınızda otomatik olarak bağlantı kurmak için gerekli menüyü açıyor. Bu da güzel bir özellik. Ayrıca Google Fast Pair desteği sayesinde kulaklığın yerini haritadan da görebiliyorsunuz.

XPG Levante 240: Hız aşırtma yapanların ilacı

Ürün üzerinde 120 cm’lik iki adet fan bulunduran sıvı içeren işlemci soğutucusu. Cihazın hem fanlarında hem işlemciye temas eden yüzeyinde ARGB özelliği bulunuyor.
İsterseniz Intel isterseniz AMD işlemcilerle uyumlu olarak kullanılabilecek aksesuarları bulunan bu ürün, 600-2000 RPM fan hızlarını destekliyor. 240 mm radyatör boyutu bulunan üründe cihazın uzunluğu 272 mm’ye ulaşıyor. Genişliği 121 mm olan ürünü rahat kullanabilmek için biraz geniş bir kasaya ihtiyacınız var.

XPG Levante 240 her ne kadar günlük işlerde de soğutucu olarak kullanılabiliyor olsa da asıl mahareti hız aşırtma gibi kullanım alanları olduğundan bu tarz bir görev için kullanılmasını tavsiye ediyorum.

Yaptığım denemelerde özellikle oyunlarda işlemcisi serin tutan bir cihaz olan bu soğutucuyu asıl işi olan Overclock işlemlerinde de kullanabilirsiniz. Bu ürünün bir de Levante 360 isimli 3 fanlı olan bir sürümü daha var. O daha profesyonel işlerde kullanmak üzere tasarlanmış ve hâliyle daha büyük bir model.

HONOR Pad 8

Bir zamanlar Huawei’nin alt markası olan Honor artık kendi ayakları üzerinde duruyor. Markanın çok fazla rakibi olmayan bir ekran boyutuna sahip olan tableti Honor Pad 8, 12 inç büyüklüğünde ve 2K çözünürlüğünde bir ekrana sahip.

Tablet bilgisayar gücünü Snapdragon 680 işlemciden alıyor. Bu işlemciye 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı eşlik ediyor. Honor marka cep telefonları ile ekranı paylaşma özelliği de bulunan tablette 8 adet hoparlör bulunuyor. Bu da özellikle ses konusunda sıkıntı yaşamayacağınız anlamına geliyor.

HONOR Pad 8, Android 12 tabanlı en yeni HONOR Magic UI 6.1 ile birlikte geliyor ve kullanıcılara akıllı bir deneyim sunmak için bir dizi gelişmiş, özelleştirilmiş yenilikler sunuyor. Cihazlar arasında hızlı dosya aktarımı için HONOR Share ve çoklu görevi kolaylaştırmak için çoklu ekran iş birliği ile HONOR Pad 8, kullanıcıların benzersiz verimlilikle çalışması için kesintisiz bağlantı sağlıyor. Üretkenliği daha da artırmak için cihaz ayrıca dizüstü bilgisayar benzeri bir masaüstü düzeni, APP Extender ve daha fazla içerik katmanı görüntülemek için çoklu pencere görüntüleme desteği sağlıyor.