Ürün İnceleme – Nisan 2024

Bu ay her anımızı kayıt altına alan akıllı bileklikten 20 km’ye kadar görüntü aktarabilen drone ve her yeri tertemiz yapan süpürgeye kadar farklı ürünleri sizler için inceledik.

Galaxy Fit 3 Akıllı Bileklik

Samsung Galaxy Fit 3 markanın en yeni akıllı bileklik modellerinden biri. 1.6 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekranı bulunan bileklik birçok metriği takip edebiliyor. Bunlar arasında uyku, kalp ritmi, adım, kandaki oksijen miktarı ve stres sayılabilir. Yüzlerce farklı egzersizi takip edebilen bilekliğin kadranlarını da onlarca farklı seçenek arasından değiştirebiliyorsunuz. IP68 standartlarında suya ve toza dayanıklı olan bileklik, düşme algılama özelliği ile geliyor. 13 gün pil ömrü olan bileklik sadece 18.5 gram ağırlığa sahip.

DJI Mini 4 Pro

Önceki sürümün biraz daha gelişmiş versiyonu olarak tanımlayabileceğimiz bu yeni drone 20 km mesafeden veri aktarımına izin veriyor. 4K 100 fps video kayıt yapabilen drone aynı zamanda 4K 60 fps gerçek dikey çekim imkânı da sunuyor. Seviye 5 rüzgâr direnci bulunan droneda 365 derece engel algılama özelliği de yer alıyor. Üzerindeki standart pil ile 34 dakika havada kalabilen DJI Mini 4 Pro, ekranlı kumandası ve 57 km’ye ulaşan hızı ile bu alanda yer almak isteyenlere imkân tanıyor.

Dreame D10S

Türkiye pazarına yeni giriş yapan bir marka olan Dreame’nin farklı kategorilerde ürünleri bulunuyor. Bunlardan biri de robot süpürgeler. Markanın D10S modeli de bu alandaki güzel seçeneklerden birisi. LDS navigasyon sistemi bulunan süpürgenin emiş gücü ise 5000 Pa. 570 ml. toz haznesi kapasitesi bulunan süpürge aynı zamanda mop atma özelliğine de sahip. Kutusundan çıkan özel bir aksesuar ile yapılan bu işlem için 235 ml. kapasitesinde bir de tank bulunuyor. 5250 mAh pili bulunan süpürge kauçuk fırçaya sahip. 63 dba ses seviyesi olan süpürgenin ağırlığı ise 3.7 kg.

Özgür ÇETİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir