İşe Yarar Uygulamalar – 16

Canva

Canva, grafik tasarım ihtiyacını kolay ve etkili bir şekilde herkesin karşılayabileceği formatta kullanıma sunan bir mobil uygulamadır. Arayüzü oldukça kullanıcı dostu olan Canva’da milyonlarca tasarım seçeneği beğeninize sunuluyor. Konu hakkında hiçbir bilginiz olmasa bile profesyonel görünümlü grafikler oluşturabileceğiniz Canva’nın büyük bir bölümü ücretsiz.

Sosyal medya gönderileri, afiş, davetiye, kartvizit ve hatta animasyona kadar pek çok grafiği birkaç tıklamayla tasarlayabileceğiniz bu uygulama gerçekten zaman kazandırıyor. Öğrencilere özel fiyatlandırmasıyla premium üyelik satın alabilir ve uygulama içerisinde yer alan tüm hizmetlere erişim hakkı kazanabilirsiniz. Canva ile siz hayal edin o tasarlasın.

İşkur E-Şube

Gençler olarak mezun olduktan sonra bizi en çok düşündüren şeylerin başında iş bulmak geliyor. Hatta birçok genç henüz okurken “Nasıl olsa mezun olurken iş bulamayacağım” diyerek gelecekten ümidini kesiyor. Halbuki iş bulma sürecinde bize yardımcı olabilecek birçok uygulama var. İşte onlardan biri İşkur E-Şube!

İŞKUR E-Şube mobil uygulamasıyla İŞKUR kurumunda size sunulan bütün hizmetlere ulaşabiliyorsunuz. Açık iş ilanlarını görüntüleyebilir ve size en uygun iş seçeneklerine başvuru yapabilirsiniz. Kısa Çalışma Ödeneği ve İşsizlik Sigortası gibi resmi işlemlerin yanında Mesleki Eğitim Kursları sekmesinde almak istediğiniz eğitimlere başvurabilirsiniz. Hem kamuda hem de özel sektördeki en güncel ilanları takip edeceğiniz bu mobil uygulama sayesinde iş bulmanız oldukça kolaylaşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir