İşe Yarar Uygulamalar – 17

Piri

Piri Guide, dünyayı keşfetmenize yardım eden bir seyahat uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Şehirdeki en iyi rotayı sizin için çizen Piri, konumunuzu algılıyor ve neredeyseniz oranın hikayesini en iyi rehberlerin sesiyle size anlatmaya başlıyor. Piri sayesinde kaybolmaktan hiç korkmayın. Harita ekranından rotayı kolayca takip edebilirsiniz. Peki mola vermek istediğinizde ne olacak? Piri’nin önerdiği restoranları, kafeleri, müzeleri ve alışveriş dükkanlarını deneyebilirsiniz. Yüzlerce dijital tur ve binlerce sesli içerikle Piri, efsane maceralarda size eşlik edecek. Üstelik seyahat edemediğiniz zamanlarda da yanınızda. İstediğiniz coğrafyaları, kültürleri ve sanat dalını keşfedebileceğiniz sesli içerikleri genel kültür anlamında size çok şey katacak. Piri ile ister evinizden ister dilediğiniz yerden dünyayı keşfedebilirsiniz.

Notion

Notion, adından da anlaşılacağı üzere çok yönlü bir not alma ve işbirliği uygulamasıdır. Kullanıcılarına esnek bir çalışma alanı sunan uygulamada notlarınızı, görev listelerinizi, projelerinizi ve diğer içeriklerinizi tek bir yerde birleştirebilir ve izin verdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylelikle ekip üyelerinizle ortak çalışmalar yapabilir, ekip üyelerinin görevlerini belirtebilir ve paylaşılan içerikleri özgürce düzenleyebilirsiniz.

Arayüzü oldukça kolay olan Notion’da hızlıca not oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Anlık güncellemeleri takip edebilir ve tek tıkla ekip arkadaşlarınızla uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Basit bir not alma uygulamasının ötesinde olan Notion, çalışma alışkanlıklarınızı üst seviyeye çıkaracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir