İşe Yarar Uygulamalar – 18

Bring

Bring, faydalı bir uygulama. Aynı evde yaşayanların birlikte alışveriş listesi hazırlamasını sağlıyor. Bu uygulamayı basit bir liste olarak görmeyin. İçinde onlarca farklı kategoride almak ev ihtiyaçlarının isimlerini görebiliyorsunuz. Bu sayede alışverişe çıktığınızda eksikleri hızlıca tamamlıyorsunuz. Bring’i evdeki diğer kişilerle paylaşımlı olarak kullanılabileceğiniz gibi tek başınızı da kullanmanız mümkün. Alışverişe çıkarken eksikleri unutuyor ya da aklınızda kalmıyorsa ev ahalisi ile birlikte kullanabileceğiniz Bring tam size göre bir uygulama. Üstelik ücretsiz.

iTalki

Yabancı dil öğrenme programlarının en yenisi iTalki. İngilizce’den Fransızca’ya oradan Japonca’ya kadar birçok dili öğrenmenin yolu iTalki’den geçiyor. Gerçek öğretmenlerle konuşarak dili öğrenebileceğiniz uygulama tahmin ettiğiniz gibi ücretli. Kolay bir arayüzü olan uygulama ile sadece İngilizce değil birçok dili konuşan öğretmenlerden ders almanız mümkün.

AirBnb

Seyahat denince akla gelen ilk uygulamalardan biri AirBnb’dir. Gittiniz şehir ya da ülkede kiralık evleri gösteren bu uygulama ile günlük kiralama yapabiliyorsunuz. Otele göre oldukça uygun fiyata gelen bu yöntem Avrupa ve ABD’de sıklıkla kullanılıyor. Ülkemizde de kullanılan Airbnb sayesinde özellikle tatil beldelerinde ve turistik yerlerde uygun fiyatlı ev kiralama hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir